راهنمای خرید

مشتریان محترم برای سفارش گذاری محصولات مورد نظر خود از دو طریق می توانند اقدام نمایند. خواهشمند است جهت ارائه هرچه مطلوبتر خدمات موارد ذیل را به دقت بخوانید:

۱- سفارش گذاری محصولات بر روی سایت

برای استفاده از فروشگاه آنلاین میوه نو می توانید به سایت مراجعه و بر اساس دسته بندی محصولات انواع مرکبات،میوه جات سبزیجات، صیفی جات، میوه های گرمسیری و پکیج های متنوع میوه نو را انتخاب نمایید پس از آن با انتخاب هر کدام از گزینه ها محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید فروشگاه آنلاین میوه نو در تمام مدت شبانه روز سفارشات شما را دریافت می نماید

۲- سفارش گذاری از طریق تلفن

برای استفاده بهینه از خدمات شرکت میوه نو میتوانید در ساعات ادارای و از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ با شماره تماس ۰۲۱۲۲۳۷۴۹۳۸ و ۰۹۱۲۸۴۴۳۶۷۶ تماس حاصل نموده و محصولات خود را سفارش و تاریخ مورد نظر دریافت نمایید.

به دلیل آنکه ساعات کاری در میدان مرکزی میوه و تره بار از شامگاهان شروع و تا بامداد روز بعد ادامه پیدا می کند ورود محصولات میوه و تره بار از نقاط مختلف ایران به میدان مرکزی و توزیع آن در شبکه های فروش در ساعات ذکر گردیده انجام می شود.

بدیهی است تازه ترین محصولات میوه و تره بار در این ساعات در دسترس خواهد بود و تهیه محصول تازه و ارائه آن به مشتریان محترم شرکت میوه نو در این ساعات خواهد بود.تازگی محصولات آثار مهم و فراوانی برای مشتریان شرکت به همراه خواهد داشت.

۱- ماندگاری بالا و بیشتر محصولات

۲- بهترین کیفیت

۳- حفظ طعم مناسب محصولات

۴- سلامت و سالم بودن محصولات

از عوامل بسیار مؤثر و غیر قابل انکار خواهد بود.

با توجه به تنوع فراوان محصولات و آشنا شدن مشتریان به تمامی محصولات ارائه شده در چرخه توزیع و استفاده از آن امکان آن را فراهم آورده ایم تا بهترین ها را به مشتریان مان عرضه نماییم.

شما می توانید با توجه به اطلاع رسانی شرکت میوه نو بهترین ها را در سبد تغذیه خود داشته باشید.