صادرات و واردات

شرکت میوه نو با رویکرد حضور در بازارهای بین المللی و ایجاد یک برند متفاوت در حوزه میوه و تره بار در ایران و معرفی آن به شبکه گسترده صادرات و واردات محصولات کشاورزی به اقصی نقاط دنیا تاسیس گردیده است.

این شرکت به پشتوانه ۷۰ سال حضور در حوزه میوه و تره بار و با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری توانایی فراوانی در جهت معرفی محصولات ایرانی در زمینه میوه و تره بار به بازار های خارجی را دارا می باشد. تمامی مجموعه های حقیقی و حقوقی که در این تجارت فعالیت می نمایند می توانند محصولات خود را از طریق شبکه گسترده تجاری درشرکت میوه نو معرفی و اقدام به فروش آن نمایند.

شرکت میوه نو مناسب با فصول مختلف سال و محصولات آن فصل موارد ذکر شده را از مرحله معرفی تا مرحله فروش به انجام رسانده و با ایجاد فضای مناسب، اقدام به فروش محصولات کشاورزی ایران اعم از میوه و تره بار به علاقه مندان داخلی و خارجی می نماید.

همینطور برای تمامی تجار محترم اعم از حقیقی ویا حقوقی شرایطی را فراهم آورده ایم تا بتوانند محصولات وارد شده به بازار استفاده داخلی را از طریق این مجموعه به علاقه مندان و مشتریان محترم به فروش برسانند. بدیهی است شرکت میوه نو محصولاتی را وارد مجموعه خود خواهد نمود که از طریق مجاری قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران وارد کشور شده باشند.

شما از هر طیف مورد نظر که باشید (صادرکننده و یا واردکننده محصولات کشاورزی )می توانید از طریق فرم ذیل و یا تماس تلفنی با شرکت میوه نو در ساعات اداری از خدمات مشاوره این مجموعه استفاده بهینه و لازم را داشته باشید.

میوه نو شبکه گسترده و برند معتبردر حوزه میوه و تره بار