میوه آرایی

شرکت میوه نو برای رفاه حال خریداران گرامی و با رویکرد ارائه خدمات موثر بر اساس اصول مشتری مداری اقدام به ایجاد بخشی به نام ” میوه آرایی” نموده است . آن دسته ازمشتریان محترم که برای مراسم و مجالس خود احتیاج به ارائه محصولات به صورت پکیج در بسته بندی های متنوع را دارند می توانند در این قسمت اقدام به مشاوره و سفارش گذاری نمایند.  برای این منظور فرم پایین صفحه راتکمیل و ارسال نمایید. همینطور می توانید از طریق تلفن موارد مورد نظرتان را با کارشناسان مربوطه در میان بگذارید.

خدمات مشاوره در زمینه موارد ذیل را ارائه نمایند.

۱- خدمات مشاوره در خصوص معرفی محصولات فصل جهت مراسم و مجالس مشتریان

۲- خدمات مشاوره در خصوص بسته بندی محصولات جهت مراسم و مجالس مشتریان.

۳- خدمات مشاوره درخصوص مقدار مورد نیاز محصولات جهت مراسم و مجالس مشتریان بر اساس مدعوین

۴- خدمات مشاوره درخصوص تخفیفات شرکت میوه نو برای مشتریان

۵- خدمات مشاوره درخصوص کیفیت مورد نظر و مناسب محصولات برای مشتریان

۶- خدمات مشاوره درخصوص چگونگی سفارش گذاری و ارسال محصولات به تایید رسیده در زمان و ساعت مورد نظر مشتری

شما می توانید پس از دریافت مشاوره لازم از طریق سایت میوه نو و یا به صورت تلفنی اقدام به سفارش گذاری محصولات مورد نیاز نموده و در تاریخ و زمان مورد نظرتان محصولات را با کیفیت مناسب در اختیار بگیرید.

شرکت میوه نو برای تمامی علاقه مندان که تمایل دارند محصولات و میوه جات خود را با طراحی و دیزاین خاص به صورت میوه آرایی تحویل بگیرند امکانات مناسبی را فراهم آورده است.

با توجه به سفارش های متعدد برای میوه آرایی و لزوم برنامه ریزی مناسب جهت ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر می بایست سفارشات خود را مطابق با برنامه ریزی مجالس و یا مراسم خود پانزده روز قبل از مراسم به شرکت میوه نو ارسال و با مشخص نمودن علاقه مندیهای خود در تاریخ مورد نظر سفارش خود را دریافت دارید بدیهی است چنانچه در تاریخ مورد نظر حجم سفارش تکمیل شده باشد شرکت از ارائه خدمات معذور خواهد بود.

با میوه نو آسوده باشید.