میوه عید

این زمستان نیز با همه جلوه های بی بدیلش، رخت سفر می بندد. بهارانی زیبا در راه است. عید نوروز دیگر بر ایرانیان خواهد آمد. مردم شهر به استقبالش خواهند رفت. دل ها را ، خانه ها را از غبار و زنگار می روبند و به حرمت حیاتی دیگر، سنت ها را به پا خواهند داشت. میزبان و میهمان یکدیگر خواهند شد و بساط پذیرایی از هم را بر پا خواهند نمود. شرکت میوه نو به پاس تکریم مشتریان خود و به جهت ارائه خدمات بهتر در پاسخگویی اقدام به ایجاد سرویس تا بهار … برای مشترکان خود نموده است. در این سرویس شرایطی را فراهم نموده ایم تا بتوانید به تمامی امورات خود در روزهای پایان سال برسید. در زمان خود صرفه جویی کنید و برنامه ریزی مناسب داشته باشید.

عضویت در سرویس تا بهار بسیار ساده و آسان است. شما می توانید با ثبت نام در سایت از تاریخ ۹۵/۱۱/۲۰ علاوه بر عضویت در سایت میوه نو و استفاده از امکانات تخصصی، از فرصت شرکت در قرعه کشی استفاده کنید.

تاریخ اتمام ثبت نام این طرح ۹۵/۱۲/۲۵  خواهد بود. چنانچه جزء یکصد نفر اول ثبت نام این طرح در میوه نو باشید، می توانید در قرعه کشی  سکه بهار آزادی شرکت نمایید. نتیجه قرعه کشی در تاریخ ۲۶/۱۲/۹۵  به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

لیست افرادی که در قرعه کشی شرکت داده می شوند در شبکه های اجتماعی میوه نو اعلام خواهد شد. در سرویس تا بهار محصولات مورد نیاز ایام نوروز جهت عرضه به مشتریان و مشترکان محترم ارائه خواهد گردید. این محصولات پکیج پیشنهادی میوه نو برای شماست.

لطفا توجه کنید:

شما می توانید وزن درخواستی خود را جهت این پکیج ها اعلام کنید.

ارسال محصولات برای شهر تهران رایگان خواهد بود و می توانید محصولات تازه و بروز را تحویل بگیرید.

شما در صورت تمایل می توانید خارج از این بسته های تدوین شده سفارش خود را با تماس با میوه نو ثبت کنید.

علاوه بر موارد یاد شده، با خرید از میوه نو تا پایان سال می توانید برنده جوایز مختلف این شرکت باشید. این جوایز عبارتند از:

۱- خرید تا سقف ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال تا ۵ خرید بعدی شامل تخفیف خرید به میزان ۵% و پنجاه امتیاز

۲- خرید تا سقف ۲,۵۰۰,۰۰۰ ریال تا ده خرید بعدی به میزان ۱۰% تخفیف و ۱۰۰ امتیاز

۳- خرید بالای ۲,۵۰۰,۰۰۰ ریال تا پانزده خرید بعد به میزان ۱۵% تخفیف و ۲۰۰ امتیاز

تمامی خریداران می توانند در روز ۹۵/۱۲/۲۶ در قرعه کشی سکه تمام بهار آزادی شرکت کنند و برنده خوش شانس باشند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۲۳۷۴۹۳۸ یا ۰۹۲۱۳۲۵۳۶۳۲ در تماس باشید.

برای دیدن پکیج های پیشنهادی میوه نو می توانید روی پکیج مربوطه در ذیل کلیک کنید:

.