کمپین سلامتی

character-ok-for-png-5-copy   character-ok-for-png-12-copycharacter-ok-for-png-11-copycharacter-ok-for-png-10-copycharacter-ok-for-png-9-copycharacter-ok-for-png-7-copycharacter-ok-for-png-2-copy

پکیج سالمندان       پکیج دیابتی ها        پکیج آقایان       پکیج خانم های باردار    پکیج کودکان       پکیج بانوان         پکیج ورزشکاران

دنیای امروز شاید بیشتر از هر زمان دیگری انواع آلودگی های محیطی و زیست محیطی را تجربه می نماید.
بشر برای ارائه زندگی در این سیاره نیازمند تغییرات جدی واساسی می باشد. در واقع این آلودگی ها میانگین عمر هر انسانی را به شدت تهدید نموده و شاید با توجه به شرایط موجود در آینده ای نه چندان دور زندگی کردن بیش از پنجاه سال شبیه افسانه ها باشد. اما دانشمندان راهکارهای موثری را برای تداوم زنجیره حیات انسان ارائه کرده و می نمایند یکی از این موارد تغذیه مناسب و استفاده از میوه جات ، صیفیجات و سبزیجات برای رساندن انواع مواد مورد نیاز و ویتامان ها به بدن انسان می باشد.
در واقع سالم خوردن یکی از شاخص های مهم برای سالم زیستی می باشد.
شرکت میوه نو برای ایجاد و ارئه خدمات هر چه بهتر به مشتریان و مخاطبین خود و در جهت اصلاح الگوی مصرف خانواده بر اساس تغذیه مناسب و مفید و با رویکرد علمی اقدام به ایجاد این بخش “کمپین سلامتی” در سایت خود نموده است.
بر این اساس و با توجه به پیش بینی دسته بندی ارائه گردیده برای هفت گروه اصلی
۱-  آقایان ۲- بانوان ۳- کودکان ۴- سالمندان ۵- ورزشکاران ۶- بانوان باردار ۷- بیماران دیابتی
و زیر نظر پزشک متخصص تغذیه اقدام به معرفی رژیم مناسب بر اساس استفاده از میوه و تره بار و همینطور صیفیجات در سبد تغذیه خاواده نموده ایم.
شما و اعضای خاواده می توانید با توجه به قرار گرفتن در هر دسته از موارد فوق برای یک دوره مصرف اقدام به سفارش گذاری محصولات و پکیج های متنوع نموده و از امکانات تخصصی ما در این قسمت استفاده بهینه و مناسب را نمایید.
قابل ذکر است این کمپین در جهت اصلاح سبد تغذیه خانواده بر اساس استفاده از میوه ، سبزیجات و صیفیجات می باشد. ما معتقدیم در شرایط امروزی میوه و سبزیجات جز سالم ترین محصولات است که هر خانواده ایرانی می تواند با ورود آن چرخه غذایی خود سالم تر و پویاتر به زندگی ادامه دهد . استفاده روز افزون از مواد مضر در صنایع غذایی لزوم توجه به این امر را دو چندان می نماید. شما می توانید تجربیات شخصی و یا حتی تالیفات علمی خود را در زمینه کمپین سلامتی با دیگر مخاطبین و مشتریان این شرکت به اشتراک بگذارید برای این موضوع از طریق سایت شرکت میوه نو در این صفحه و در قسمت پایین و با ایمیل [email protected] موارد خود را ارسال و پس از تایید مدیریت در قسمت وبلاگ میوه نو به اشتراک گذاشته و از نظرات و مطالب دیگران استفاده لازم را نمایید.
برای سلامت خود و اعضا خانواده در کمپین سلامتی با ما باشید.