درباره ما

 

 بی تردید حضور در مشاغل گوناگون با قدمتی چند ده ساله تجربه و تخصص فراوانی را به همراه خواهد داشت.

 قریب ۷۰ سال پیش تر پدربزرگ های ما کشاورز زادگانی بودند که به حرفه بار فروشی در  میادین میوه و تره بار تهران روی آوردند. سبک و سیاق بار فروشی آن دوران با امروز قابل مقایسه نیست. در عصر مدرن این روزگار سیستم های حسابرسی مدرن ، نرم افزارهای مختلف ، لپ تاپ ، کامپیوتر و انواع ماشین های محاسبه، ترازوهای دیجیتال و شبکه های حمل و نقل پر سرعت در این شغل و مشاغل مرتبط جولان می دهند و اندک اندک وسائل یا کلماتی مانند قپان( ترازوی وزن کشی) ، جعبه های بزرگ لنگه ای که می بایست برگشت داده شود تا مجدداٌ برای بارگیری استفاده شود و یا چرتکه ( ماشین حساب دستی) به فراموش سپرده می شود. حمل و نقل بوسیله گاری و با استفاده از چهارپایان از مقصدی دور تا مبداٌ بیشتر شبیه قصه و افسانه است.

امروز دیگر کمتر کسی را می توان یافت تا به خط سیاق ( خط مرسوم بارفروشان ، بازاری ها و کاسب ها) مسلط بوده و توانایی نوشتن و فهمیدن آن را داشته باشد.

در روزگار جدید نوآوری در هر صنعتی و هر کاری لازمه تداوم و حیات یک بنگاه یا یک مجموعه تجاری است . از این قافله مدرنیزه شدن نباید عقب ماند . دنیا با سرعت بسیار فراوان در حال پیشرفت است و هدف تنها یک چیز خواهد بود

بهبود شیوه های زندگی . صرفه جویی در وقت

میوه تره بار نقش حیاتی در سبد تغذیه هر انسانی دارد. انواع ویتامین ها، املاح و مواد مورد نیاز بدن انسان به صورت طبیعی و ارگانیک در میوه جات ، صیفی جات و سبزیجات وجود دارند. اکنون که آلودگی های محیطی و زیست محیطی برای بشر بسیار خطرآفرین می باشد و چرخه عمر حیات انسان را به مخاطره انداخته است اهمیت استفاده از میوه جات و سبزیجات بسیار ضروری و مهم می باشد.

می خواهیم شرایطی را برایتان فراهم سازیم تا بتوانید بهترین کیفیت و خدمات به همراه صرفه جویی در وقت و زمان را دراین حوزه در اختیار داشته باشید.

ما در شادی ها ، غم های شما و حتی روزمره گی ها در زندگی کنارتان خواهیم بود.